Mapy wód z ponad
20 tys. km szlaków wodnych

NaviSail zawiera w sobie obszerne mapy wód śródlądowych w Polsce, dzięki czemu zawsze wiesz gdzie jesteś, możesz z łatwością szczegółowo planować swoje wycieczki i odkrywać nowe, ciekawe miejsca.

Baza zawierająca
ponad 50 tys. miejsc i obiektów

NaviSail to również baza ciekawych miejsc i przydatnych obiektów na wodzie i w pobliżu brzegu takich jak porty, mariny, restauracje, stacje paliw czy sklepy. Baza zawiera również wiele ciekawych propozycji szlaków wodnych i propozycji na dłuższy i krótszy rejs lub spływ.

Przewodnik nawigacyjny

Intuicyjny przewodnik dający wskazówki w trakcie płynięcia po szlakach i do wybranych miejsc w Polsce z informacją dotyczącą Twojego położenia, kursu, prędkości czy najkrótszej drogi do celu.

Prognoza pogody dla wodniaków

NaviSail udostępnia również aktualną pogodę dla całej Polski ze szczegółowymi informacjami o jej prognozie dla najbliższych 72 godzin. W czytelny sposób pokazuje na mapie i na wykresach jak może zmieniać się pogoda i ostrzega przed zbliżającymi się zagrożeniami.

Społeczność wodniaków

NavilSail to społeczność miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na wodzie. To ludzie pełni pasji pływający po wodach na począwszy od małych kajaków po duże łodzie żaglowe i motorówki. To społeczność, którą łączy zamiłowanie do wody, przyrody i piękna szlaków wód śródlądowych Polski.

Wszystko co potrzebne
na pokładzie

NaviSail działa na telefonie i tablecie więc masz wszystkie potrzebne informacje na pokładzie. Aplikacja działa offline więc niepotrzebny jest nawet dostęp do Internetu by w pełni z niej korzystać.

Pobierz i wypróbuj aplikację Navisail

 • 0 pln

  Freedom

  Czas trwania abonamentu:

  24h

  Dostęp do strefy wodniaka:

  Nie

  Abonament testowy możliwy do wykorzystania tylko raz na danym telefonie lub tablecie

  Pobierz aplikację
 • 129 pln

  Premium

  Czas trwania abonamentu:

  365dni

  Dostęp do strefy wodniaka:

  Tak

  Pobierz aplikację
 • 29 pln

  Weekender

  Czas trwania abonamentu:

  72h

  Dostęp do strefy wodniaka:

  Tak

  Pobierz aplikację

Abonamenty liczone są od daty pierwszego uruchomienia aplikacji
na wodach objętych mapą NaviSail.