O firmie

Marka NaviSail to zespół pasjonatów spędzania wolnego czasu na wodzie. Bez względu czy pływanie to nasza praca czy wyłącznie hobby łączy nas tak samo wielka pasja do pływania po Polskich wodach.

Nasze doświadczenia zawodowe związane są z żeglugą, tworzeniem map, nawigacji, aplikacji mobilnych, budowaniem nowych przedsięwzięć i wprowadzaniem na rynek nowych wartościowych marek i produktów. Tym sposobem połączyliśmy nasze profesjonalne doświadczenia i pasję tworząc markę dedykowaną dla wodniaków: NaviSail.

Marka NaviSail to przede wszystkim ludzie, którzy z niej korzystają. Społeczność wodniaków w pełni korzystających z uroków Polskich wód śródlądowych, odkrywających piękne i często niedoceniane Polskie rzeki, kanały czy jeziora.

Tworzymy markę jakiej nam samym jako wodniakom od zawsze brakowało. Tworzymy ją dla Ciebie i dla siebie by w pełni móc cieszyć się pływaniem. Tworzymy ją razem z Tobą i z myślą o wszystkich osobach takich jak my, którzy uwielbiają spędzać wolny czas na wodzie.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany rozpowszechnianiem marki NaviSail, jej dystrybucją, masz stocznie, port, szkołę, czy czarterujesz łodzie i chciałbyś otrzymać ofertę specjalną dla swoich klientów lub podjąć się dystrybucji, napisz do nas.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub chcesz nawiązać współpracę w celu aktualizacji oraz udoskonalania map i informacji zawartych w aplikacji również czekamy na mail od Ciebie.

Skontaktuj się z nami: